Nebankovní americká hypotéka

Půjčky, úvěry, hypotéky - věčný kolotoč splátek a termínů. Máme nabídku vhodného řešení pro každého z vás, jde o produkt nazvaný nebankovní americká hypotéka.
 

Nebankovní americká hypotéka - u nás nečekáte

Bližší nformace k této nebankovní americké hypotéce vám podají naši specialisti v oblasti úvěrů a hypoték. Máme mnohaleté zkušenosti, pracujeme na profesionální úrovni a přístup k našim klientům je individuální. Neváhejte a kontaktujte nás, společně najdeme vhodná řešení vašich splátek.

Zaslat dotaz

 

Podmínky k získání nebankovní americké hypotéky

Obraťte se na naše odborníky a využijte této bezkonkurenční nabídky. Požadavky na získání americké nebankovní hypotéky jsou pro všechny naše zákazníky stejné, a to věk min. 18 let – max. 75 let. Dále klient musí být občanem České republiky. Tato služba je nabízena zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům i ženám na mateřské dovolené. Získejte nebankovní americkou hypotéku i vy!
 

Neplaťte žádné poplatky u nebankovní americké hypotéky!

Nebankovní americké hypotéky jsou oblíbenou variantou pro mnohé naše zákazníky. Neplatíte zde žádné poplatky navíc.


Nebankovní americká hypotéka pomůže zbavit se dluhů


V registru dlužníků nezjišťujeme váš stávající stav v úhradách vůči ostatním bankám apod. Touto formou vám chceme pomoci se zbavit dluhů, které máte. Doplaťte si všechny půjčky, kreditní karty, hypotéku či ostatní s nebankovní americkou hypotékou od nás. Půjčíme vám až 60% z tržní ceny nemovitosti, kterou ručíte. Doba splácení je na variabilní, třeba i 30 let.

 

Nebankovní americká hypotéka může být i vaše

Nabízíme záruku spokojenosti nabízeného produktu. Nemusíte dokládat účel užití poskytnutých peněz ani příjem. Pomůžeme přefinancovat stávající půjčky, úvěry či hypotéky. Pro dojednání této formy hypotéky potřebujeme pouze váš občanský průkaz, výpis z Katastru nemovitostí a pár fotografií s předmětem zástavy.

 

Varianta ručení třetí osoby u nebankovní americké hypotéky

Za tento způsob nebankovní americké hypotéky lze ručit také nemovitostí či majetkem třetí osoby, pokud vy žádnou nemovitost nevlastníte. O tento nebankovní produkt může zažádat kdokoliv, ať už fyzická osoba či firma. Rádi pomůžeme a uděláme, co bude v našich silách, abychom vyřešili s vámi vaše stávající problémy splátek apod.
 

Žádost o nebankovní americkou hypotéku odešlete již dnes

Máte-li zájem o nebankovní americkou hypotéku, vyplňte on-line kontaktní formulář. Na váš email dorazí potvrzení přijetí žádosti a poté bude vaše žádost zpracována našimi pracovníky. Kontaktuje vás proškolený hypoteční poradce, který s vámi dojedná veškeré další potřebné náležitosti a formality.

Kontaktní formulář