Hypotéka bez doložení příjmu


V posledních letech se na trhu objevil i produkt - hypotéka bez doložení příjmů, díky němuž můžete získat hypoteční úvěr a to bez jakéhokoliv dokládání a ověřování vašich příjmů.
 

Odborníci vám poradí s financováním bydlení

Domluvte si schůzku s naším hypotečním specialistou, který vám přesně na míru a zcela nezávisle a zdarma sestaví finanční plán hypotéky a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci. Na naší hypoteční kalkulačce si spočítejte, kolik budou činit vaše měsíční splátky.
 

Zaslat dotazHypotéky bez prokazování příjmů umožňují si vzít úvěr i takovým klientům, kteří byly doposud v bance neúspěšní, ale měsíční splátku hypotéky jsou schopni bez jakýchkoli komplikací hradit.
 

Co jsou hypotéky bez prokazování příjmů?


Hypotéka bez doložení příjmu je hypoteční úvěr určený k financování bydlení, u kterého žadatel o půjčku neprokazuje svůj příjem standardním způsobem jako je tomu při běžné žádosti o hypotéku. Svůj příjem může klient doložit pouze sepsáním čestného prohlášení nebo doložením dokumentů potvrzujících své finanční zdroje či majetek.  

 

Kdo patří mezi žadatele o hypotéky bez prokazování příjmu


Typickým příkladem takového žadatele o hypotéku bez doložení příjmu může být žena po mateřské dovolené či nově začínající podnikatel. Vzhledem k tomu, že banky hodnotí příjem klienta pro splácení hypotéky za určitou dobu zpětně, je pro některé klienty obtížné dostačující příjmy pro získání hypotéky doložit.

  

Kontaktní formulář

 

Rozdíl hypotéky bez prokazování příjmů

 

 • Hypotéka bez doložení příjmů je samozřejmě úročena trochu vyšší sazbou než je tomu např. u klasických hypoték, ale zase nižší než u tzv. Amerických hypoték. Banky často při poskytování hypoték přihlíží ke způsobu a rozsahu doložení příjmu žadatele, což bývá následně zohledněno ve výši úrokové sazby.
   
 • Narozdíl od hypoték na bydlení, které můžete získat až do výše rovnající se 100 % ceny zastavené nemovitosti, u hypotéky bez doložení příjmu vám banky půjčí mezi 50 % - 80 % ceny nemovitosti. Minimální výše činí 200 000 tisíc a maximální výše je omezena ve většině případů několika miliony Kč.

 


Na jaké objekty lze hypotéku bez doložení příjmu použít?

 • rodinný dům
 • byt v osobním vlastnictví
 • objekt pro rekreační účely (chata nebo chalupa)
 • bytový dům
 • nemovité příslušenství (například bazén, krb, oplocení, zařízení staveniště, vestavěné i volně stojící kuchyňské spotřebiče)
   

 

Kontaktní formulář

 

Chcete více informací o hypotéce bez prokazování příjmů?


Chcete-li se dozvědět více informací o hypotékách bez prokazování příjmů, jejich podmínkách a možnostech financování bydlení, využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku s naším hypotečním specialistou, který vám přesně na míru sestaví finanční plán hypotéky a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.