Hypotéka bez příjmu


Potřebujete co nejdříve doplatit splátku na půjčce, hypotečním úvěru či hypotéce? Banky ani jiné subjekty vám již nepůjčí?Využijte našeho výhodného řešení, sjednejte si u nás hypotéku bez příjmu. Hypotéka bez příjmu je nebankovní produkt, který se snaží vyhovět potřebám všech našich klientů.
 

Jak získat hypotéku bez příjmu?

Jedná se o hypotéku, kdy není třeba dokládat výši vašeho příjmu, pouze je nutné podepsat čestné prohlášení o vašem příjmu. Z tohoto prohlášení jsou dále počítány splátky a výše finanční výpomoci. Umožníme vám tak vyřešit vaši situaci a vy nám nemusíte sdělit účel užití.


Zaslat dotaz

 

Pro koho je určena hypotéka bez příjmu?

Hypotéka bez příjmu je také variantou pro ty, kteří mají zájem o půjčku, ale nechtějí v bance „zveřejňovat“ a dokládat svou výši příjmu. Všichni žadatelé musí být občany ČR a starší 18-ti let. Většinou tuto formu hypotéky bez příjmu využívají fyzické osoby, jako jsou ženy na mateřské dovolené či začínající podnikatelé případně velice movití občané.
 

Podmínky pro získání hypotéky bez příjmu

V této souvislosti s hypotékou bez příjmu musíme prověřit klienta v registru dlužníků. Případně se můžete podívat na informace o hypotéce bez registru. Většinou bývá účelem tohoto úvěru koupě nemovitosti či výstavba, rekonstrukce, vypořádání dědictví, rozvodu či refinancování úvěrů v jiných bankách apod. Tuto hypotéku bez příjmu také nazýváme hypotékou bezúčelovou.
 

Doba splácení a výše hypoték bez příjmu

Předmětem hypotéky bez příjmu bývají zástavy domů, bytových jednotek a dalších nemovitostí, jejichž jste majiteli. Výše hypotéky bez příjmu je minimálně 200.000,- Kč a může sahat do 50 % výše hodnoty zastavené nemovitosti. Délka hypotéky, po kterou je možno splácet je, 5-30 let.
 

Snažíme se vyjít vstříc potřebám našich klientů

Jde o standardní podmínky jako u ostatních nebankovních produktů nabízených naší společností. Nechceme nijak omezovat naše klienty. Úvěr je vždy standardně zajištěn zástavním právem k nemovitosti na území ČR. Žádné splátky okolo, ale pouze fixní úvěr a záruka stálých měsíčních splátek.
 

Využijte hypotéku bez příjmu

Zavolejte a využijte hypotéky bez příjmu. Zažádejte prostřednictvím on-line kontaktního formuláře a čekejte na potvrzení žádosti, kterou vám odešleme emailem. Dále vás osloví některý z našich specialistů a poskytne vám zdarma veškeré informace k získání této hypotéky bez příjmu. Najdeme optimální řešení pro každého.

Kontaktní formulář