Investiční skupina DRFG má svůj cyklistický tým

Zaměstnanci architektonické kanceláře A PLUS, která spadá pod investiční skupinu DRFG Davida Rusňáka, se rozhodli, že si postaví cyklistický tým. V čele sedmičlenné skupiny závodníků stojí ředitel realitní divize DRFG Patrika Tuza a také právník skupiny Marian Vařečka. Pánové si pořídili zbrusu nové cyklistické dresy, do kterých se poprvé oblékli koncem července, kdy se postavili na start závodu MTB Maraton Amtech – Juvacyklo v Chřibech.

Čekala tam na ně přes 50 kilometrů dlouhá trasa s převýšením 1500 metrů. Ne nadarmo bylo mottem akce „Závod, který si budete pamatovat“. Určitě na něj nezapomene ani Patrik Tuza, který z týmu DRFG přijel do cíle první, ale podle jeho slov to nebylo vůbec jednoduché. Chřibské kopce ho poměrně potrápily, ale závod si užil a už nyní se těší na další, který se uskuteční v září ve Znojmě.

Nejen fondy a dluhopisy, DRFG má nově také svůj cyklo tým

Také ostatní ze sedmihlavého týmu DRFG hodnotili obtížnost tratě, jako velmi náročnou. Marianu Vařečkovi hned po startu bylo jasné, že rozhodně nepojede o umístění v první desítce, spíše se strachoval, aby dojel do cíle včas, a ještě tam někdo byl. To se nakonec povedlo a Vařečka si tak mohl ve vítězném gestu s rukama nad hlavou projet nafukovací cílovou bránou, která pro něj byla vysvobozením.

Už teď se ale celý tým těší na další závod horských kol, který se pojede začátkem září ve Znojmě. Pánové z DRFG Davida Rusňáka se do města nedaleko rakouských hranic vypraví ve stejném složení. V rámci závodu Znojmo Burčák Tour, který startuje přímo v centru Znojma, se bez diskuzí opět poperou o co nejlepší umístění. Trasa znojemského závodu povede přes burčákové občerstvovací stanice, a to je pravděpodobně také ten důvod, proč závod patří mezi nejoblíbenější v celém seriálu Kola pro život.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *